Nevěsta

svatební placky nevěsta

Nevěsta

Nevěsta zaujímá jednu ze dvou hlavních rolí během svatebního obřadu. Je od ní očekáváno, že bude doprovázena otcem nebo jiným blízkým členem rodiny, a za zvuků hudby se vydá ke svatebnímu oddávajícímu, kde odpoví ano na otázku manželského slibu. Možná se ptáte, kde nevěsta stojí během obřadu. Odpověď je jednoduchá – vždy stojí po ženichově pravici. Její poloha na tomto čestném místě je zcela zasloužená, neboť nevěsta je často nejlépe oblečenou ženou na svatbě a veškerá pozornost hostů je na ni zaměřena.

Svatební den je pro nevěstu velmi důležitý a vybírání vhodného šatů a příslušenství si vyžaduje spoustu času a úsilí. Její snaha je nejen mít šaty, které zdůrazní její postavu, ale také šaty, které budou odpovídat celkovému stylu a atmosféře svatby. Dnes již není bílá barva šatů povinná, protože se často objevují odstíny krémové, slonovinové a dokonce i výrazné barvy. Tradiční svatební závoj může být nahrazen kloboučkem nebo fascinátorem, což umožňuje nevěstě vyjádřit svou individualitu a styl.

Při výběru šatů je důležité mít na paměti, že pro svatební obřad v kostele by měl být zvolený model šatů dostatečně diskrétní a nenápadný. Příliš odhalující šaty by nemusely odpovídat konzervativnímu prostředí kostela. Nevěsta by také měla věnovat dostatečnou pozornost výběru svatebních šperků, které by měly být jemné a decentní, aby dokonale doplnily celkový vzhled.

Šaty nevěsty jsou tedy důležitou součástí celé svatby a zaslouží si zvláštní pozornost. Jejich výběr by měl respektovat nevěstin osobní vkus a přání, přičemž dodržování určitých zásad pro svatební obřad v kostele je také důležité. Svatební šperky by měly být jemné a svědomitě vybrané, aby dokončily nevěstin elegantní a sofistikovaný vzhled.

Svatební placky – originální dekorace a malý vzpomínkový dárek v jednom.

Novinka!
19,00 29,00 
Novinka!
19,00 29,00 
Novinka!
19,00 29,00 
Novinka!
19,00 29,00 
Novinka!
19,00 29,00 
Sleva!
79,00 
Sleva!
105,00 
[]